Parawany pokojowe są jednym z najprostszych sposobów na reorganizację funkcji różnych pomieszczeń, w domu i w firmie. Pozwalają zasłonić część wnętrza, funkcjonalnie podzielić przestrzeń, zapewniają poczucie prywatności, a czasem stają się garderobą lub przesłoną na okna.

Nowoczesne technologie druku w jakości Full HD pozwoliły na stworzenie nowego rodzaju przenośnej ścianki. Fotoparawan dwustronny to zachwycający mebel w oryginalny sposób dopełniający wystrój każdego wnętrza. I dający wiele możliwości użytkowych.

 

Fotoparawan dwustronny do salonu

Urządzając pokój dzienny, zazwyczaj skupiamy się na podstawowych meblach i ogólnym wystroju wnętrza. Z czasem odkrywamy, że biurko zarzucone papierami, wieszak z praniem czy rozłożone łóżko polowe gościa, to nie są widoki, które chcemy w tym pomieszczeniu oglądać. I tutaj idealnym rozwiązaniem jest fotoparawan dwustronny. Nie tylko zasłoni mniej reprezentacyjną część pomieszczenia, ale także dzięki wyjątkowej urodzie zamieszczonej na nim fotografii stanie się najpiękniejszą dekoracją.

Fotoparawan dwustronny do sypialni

Sypialnia bardzo często jest także garderobą. Parawan pokojowy dwustronny osłoni część pokoju, w której się przebieramy. Gdy w sypialni stoi łóżeczko dziecięce, parawan zapewni rodzicom większą swobodę. Jeśli w tym samym pomieszczeniu przechowujemy rzeczy do prasowania, stoi deska do prasowania czy wieszak z praniem – osłonięcie takiego miejsca doskonale poprawi estetykę wnętrza. I nasze samopoczucie, bo fotoparawany pozwalają w kilka chwil rozwiązać doraźne problemy.

 

 


Fotoparawan dwustronny do pokoju dzieci

Gdy dzieci dzielą wspólny pokój, fotoparawan dwustronny pozwala na wydzielenie części pokoju dla każdego dziecka, dając tym samym namiastkę prywatności. Dzięki swojej budowie taki parawan pozwoli także wytłumić światło nocnej lampki, gdy jedno z dzieci czyta, a drugie chce już spać. Gdy dzieci mają gości, przenośna ścianka zasłoni we wspólnym pokoju największy bałagan. I przy okazji wzbudzi u gości nutkę zazdrości – kto by nie chciał takiego parawanu?

 


 

Fotoparawan dwustronny do firmy

Dekoracyjne fotoparawany dwustronne są szczególnie cenione przez właścicieli gabinetów urody, obiektów SPA, gabinetów lekarskich. Wszędzie tam, gdzie klient oczekuje miłej atmosfery, przyjaznego wnętrza i poczucia prywatności – parawany dwustronne są idealną opcją na wydzielenie części pomieszczenia.


Sklepy, butiki, stoiska odzieżowe – nie wszędzie wydzielona jest część socjalna dla personelu czy przymierzalnia dla klientów. Fotoparawan pozwoli skutecznie osłonić przebierającą się osobę. Gdy nie jest potrzebny – ustawiony przy ścianie stanowi oryginalną ozdobę pomieszczenia. Po złożeniu zajmuje  niewiele miejsca – to także duży atut tych składanych ścianek!Także we wnętrzach biurowych, gdy w pomieszczeniu jest kilka stanowisk pracy, obsługa klienta wymaga czasem zapewnienia mu większego komfortu. Składany fotoparawan dwustronny sprawdzi się tutaj doskonale!


 Budowa fotoparawanu

Fotoparawan to stabilna składana drewniana rama, składająca się z kilku skrzydeł – trzech lub pięciu. Każda część pokryta jest solidnym flizelinowym płótnem. Boki każdej ramy zabezpieczone są satynową taśmą. Wybrany przez klienta nadruk znajduje się z obu stron parawanu, dzięki czemu w każdym ustawieniu prezentuje się on znakomicie.

Nadruk jest bardzo wyraźny i z czasem nie traci kolorów. Parawan nie płowieje dzięki drukowi w technologii Full HD i ochronie powierzchni przed promieniami słonecznymi. Wszystkie materiały, z których wykonano każdy fotoparawan, są w 100% bezpieczne dla użytkowników: także dla alergików i dla dzieci.

Fotoparawany ma w ofercie internetowy sklep wielobranżowy TwójPasaż.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *