Nic tak nie poprawia humoru, jak remont, który nie wymaga długotrwałych prac i dużych kosztów a przynosi spektakularną zmianę w pomieszczeniu. Czy takie remonty są w ogóle możliwe? Oczywiście! Fototapeta to duży efekt w krótkim czasie.

 

 

Fototapeta – jakość i pełnia koloru

 

Nowoczesne fototapety drukowane są na papierze z podkładem flizelinowym. To trwalszy materiał i mniej podatny na uszkodzenia niż zwykła tapeta. Cyfrowa jakość druku to bardzo precyzyjne odwzorowanie każdego motywu. Dodatkowo, kolory nie płowieją, nawet po kilku latach nadal będą zachwycać intensywnymi barwami. Wszystkie materiały użyte do produkcji fototapet są bezzapachowe i nie zawierają substancji mogących powodować alergie. Są to produkty bezpieczne dla użytkowników, a w szczególności dla dzieci.

 

Fototapeta do salonu

 

Salon to miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Fototapeta z pewnością sprawi, że to wnętrze zyska taki charakter, jaki najbardziej lubimy. Jeśli lubimy podróże – zdjęcia pięknych miejsc wprowadzą do wnętrza sporo egzotyki.

 

        

 

Jeśli lubimy motywy przyrodnicze – w tej kategorii jest wiele pięknych motywów do wyboru, począwszy od zwierząt czy urokliwych zakątków, na motywach z dalekiego wschodu kończąc.

 

       

 

       

 

Jeśli lubimy zdjęcia odwzorowujące modne motywy strukturalne, takie jak cegła, kamień czy drewno, nowa fototapeta w zaskakujący sposób odmieni nasze wnętrze.

 

      

 

Fototapeta do sypialni

 

Zgodnie z aktualnymi trendami także w sypialni doskonale sprawdzą się wzory strukturalne. Jednakże wielu klientów wybiera do tego pomieszczenia nieco bardziej „przytulne wzory”. Fototapety prezentujące powierzchnię pikowaną są jednym z najczęściej wybieranych wzorów.

 

 

Ciekawą opcją wzorów strukturalnych jest kategoria puro. To ciekawe wzory graficzne, dość regularne, o bardzo różnorodnych fakturach.

 

              

 

Niezmiennie sprawdzą się wzory sielankowych widoków. Łąka, pola lawendy czy kwiaty są piękną ozdobą i motywem kojącym zmysły.

 

        

 

Fototapety do kuchni

 

Zdjęcia do kuchni muszą być pełne smaku. To motywy prezentujące określone grupy produktów spożywczych lub fantazyjne kompozycje nawiązujące do motywów kuchennych. Jedno jest pewne, z taką dekoracją w kuchni, rośnie apetyt na więcej!

 

        

Fototapety dla dzieci

 

Fototapety do pokoju dziecka zasadniczo dzielą się na dwie grupy. Są to kolorowe, bajkowe kompozycje rysunkowe lub szalenie modne, choć dość surowe w formie, motywy graficznie.  Fototapeta w pokoju dziecka sprawi, że pokój będzie miał idywidualny charakter, zgodnie z zainteresowaniami dziecka.
Pełny asortyment fototapet można obejrzeć na stronie sklepu internetowego TwójPasaż.pl

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *