Każdy z nas marzy o domowym wnętrzu, które będzie niepowtarzalne. Zazwyczaj boimy się jednak kosztów dużych remontów, bałaganu, drogich usług fachowców. Dłuższa niemożność normalnego funkcjonowania w pomieszczeniu, które jest remontowane, zazwyczaj zniechęca do zmian. Ale są sposoby na krótkotrwałe prace dekoracyjne, które można wykonać samemu i cieszyć się ich spektakularnym efektem. Fototapety na ścianę i fototapety na drzwi to patent na efekt WOW!

 

 

Nowoczesne fototapety to doskonała jakość zdjęcia: precyzja druku, niepłowiejące kolory oraz materiały przyjazne alergikom. Nadają się one do pokoi dzieci, do sypialni,  do kuchni, są wyjątkową ozdobą salonu oraz są zaskakującym elementem wnętrz firmowych. Warto jest zdecydować się na ten rodzaj dekoracji. Efekt jest wliczony w cenę!

 

 

Fototapety do salonu

W pokoju dziennym możemy sobie pozwolić na dużą dowolność w wyborze zdjęcia czy nowoczesnej kompozycji. Wszystko zależy od preferencji domowników, ich zainteresowań, upodobań, stylu mebli we wnętrzu i efektu, jaki chcemy uzyskać.

 

               

              

 

Fototapeta do sypialni

Do sypialni zazwyczaj wybierane są motywy imitujące różne faktury ścian. Stanowią one bowiem dobre tło dla zagłówka łóżka i mają z nim stanowić spójną całość, podkreślając charakter wnętrza.

 

 

Wiele osób decyduje się w sypialni na wybór spokojnych, kojących motywów fototapet, wychodząc z założenia, że zdjęcie w tym pomieszczeniu powinno uspokajać i koić zmysły. Pejzaże z pięknych miejsc, kompozycje graficzne, kwiaty, napisy, Street Art czy motywy Vintage z pewnością stworzą przytulny nastrój w każdej sypialni.

 

                   

Fototapety dla dzieci

Fototapety dla dzieci są odwzorowaniem dziecięcych fantazji i pasji. Możemy wybierać wśród motywów bajkowych, zwierzęcych, zdjęć dotyczących sportowych pasji czy kompozycji graficznych – modnych deseni. Każdy motyw zmieni dziecięcy pokój nie do poznania i z pewnością będzie inspiracja dla dziecięcej wyobraźni.

 

             

Fototapety na drzwi

Fototapety na drzwi to rodzaj dużych naklejek. Je również, przy odrobinie cierpliwości, można zainstalować samodzielnie. Wiele wzorów fototapet daje zaskakujące efekty 3D sprawiające wrażenie, że drzwi są wejściem do dodatkowej przestrzeni. Fototapeta na drzwi to stosunkowo niewielka zmiana w pomieszczeniu, ale jest to zawsze spektakularny efekt wizualny.

 

              

 

Fototapety do pomieszczeń firmy

We wnętrzach firmowych można sobie pozwolić na większą odwagę w wyborze motywów fototapet. Nawet najbardziej ekstrawaganckie kompozycje, efekty 3D czy wariacje kolorystyczne dadzą zamierzony efekt – mają przykuć uwagę. Z wysokiej jakości fototapetami o spektakularny efekt nie jest trudno!

 

               

               

 

Sponsorem artykułu jest sklep internetowy TwójPasaż.pl – wszystko do domu i ogrodu.

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *