Gdy dziecko wyrasta z mebli typowo dziecięcych, rodzice zastanawiają się, jakie wybrać nowe wyposażenie do młodzieżowego pokoju. Nie jest to łatwe zadanie. Starsze dzieci mają już sprecyzowane preferencje, a do tego duży wpływ na ich decyzję ma aktualna moda. Rodzice z kolei zazwyczaj szukają mebli trwałych i bezpiecznych. Jakie zatem wybrać meble młodzieżowe, by obie strony były zadowolone?

Meble młodzieżowe – czy takie istnieją?

Oczywiście istnieją produkty dedykowane młodym ludziom. Są to meble zgodne z trendami, o ciekawej formie i kolorystyce, czasem wykonane z materiałów o niebanalnej strukturze czy oryginalnie zdobione. Tu nie chodzi o to, by były to produkty ekstremalnie ekstrawaganckie, tylko takie, które… nie są nudne!

 

meble mlodziezowe twojpasaz.pl

 

Łóżka pojedyncze do młodzieżowego pokoju

Przyzwyczailiśmy się, że łóżka do pokoju dzieci są praktyczne, zazwyczaj proste w formie i z naturalnego drewna. W tej chwili pojawiły się na rynku eleganckie wersje łóżek pojedynczych, wzorowane na najmodniejszych łóżkach do sypialni. Są to meble tapicerowane, z ciekawym zagłówkiem, nierzadko zdobionym pikowaniem czy ozdobnymi lamówkami. Z pewnością takie łóżko będzie także później doskonale pasowało do pokoju pełnoletniego dziecka i niepotrzebna będzie po kilku latach kolejna wymiana mebli. Meble młodzieżowe nie muszą być nudne!

 

 

Nowoczesne biurka

Najnowsze wzory biurek nawiązują formą do lekkich mebli skandynawskich. Stonowana kolorystyka i elementy naturalnego drewna są gwarancją, że takie meble będą nam służyły przez lata. Doprecyzowane detale projektu, przemyślana forma – to się podoba!

 

           

 

Fotel wypoczynkowy

Fotel wypoczynkowy nie musi być sztampowy. Dzięki ciekawej formie czy niebanalnej tkaninie mebel staje się wyróżnikiem w pomieszczeniu, przyciągającym wzrok i uwagę. A na tym młodym ludziom także często zależy.

 

 

Dekoracje do młodzieżowego pokoju

Im bardziej oryginalnie, tym lepiej! Młodzi ludzie lubią nowości, ciekawe rozwiązania i niebanalną kolorystykę. Nowoczesne motywy, ciekawe i zaskakujące rozwiązania to jest to, czego oczekują w swoim otoczeniu. Przykładem są nowoczesne fototapety na drzwi, które potrafią stworzyć trójwymiarową iluzję w pokoju lub mają ciekawą formę graficzną.

 

Fototapeta na drzwi z oferty sklepu TwójPasaż.pl

 

Fototapeta na drzwi z oferty sklepu TwójPasaż.pl

 

 

Lampki LED z klipsami do podczepiania zdjęć czy innych drobiazgów, są ozdobą zachęcającą do kreatywnych dekoracji. Jednocześnie nawiązują stylistyką do modnych od kilku sezonów dekoracyjnych lampek LED.

 

Lampki dekoracyjne LED z oferty sklepu TwójPasaż.pl

 

Nowoczesne obrazy, jednoczęściowe lub modułowe, wyróżniają się niebanalnymi projektami i ciekawą kolorystyką. To fantastyczna dekoracja na ścianę. Obrazy składające się z kilku modułów można wieszać razem lub osobno, w zależności od potrzeb i fantazji.

 

Obraz z oferty sklepu internetowego TwójPasaż.pl

 

Obraz z oferty sklepu internetowego TwójPasaż.pl

 

Pokój młodzieżowy – niebanalne oświetlenie

Lampy i lampki do pokoju młodzieżowego wyróżniają się oryginalną formą i zabawnym podejściem do tematu. Miniaturka reflektora z planu zdjęciowego czy lampka – pies? Zabawa formą z pewnością znajdzie uznanie młodych ludzi.

 

              

 

Sponsorem artykułu jest wielobranżowy sklep internetowy TwójPasaż.pl

Niepodpisane zdjęcia prezentują asortyment mebli i dodatków z kolekcji firmy BELIANI.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *