Nowoczesne obrazy to wyjątkowe dekoracje do domu i do firmy. Wysoka jakość druku i trwałe kolory to gwarancja, że efekt zawsze będzie spektakularny. Takie dekoracje ścienne nie tylko przyciągają uwagę. Czasem stają się najciekawszym elementem we wnętrzu. Dlatego warto zastanowić się jaki motyw i tonację kolorystyczną wybrać. Czy obraz ma być dopełnieniem wnętrza, czy jego efektownym wyróżnikiem? Zadanie nie jest łatwe, bo do wyboru są setki przepięknych i efektownych motywów. A zatem wybieramy obrazy do salonu i obrazy do sypialni.

 

 

 

Obrazy do salonu, obrazy do sypialni

Najczęściej wybierane obecnie obrazy do salonu to tryptyki lub obrazy pięcioczęściowe. Ich forma zaskakuje. Zazwyczaj motyw podzielony jest na moduły, które zestawione ze sobą dają nowy efekt wizualny.

 

           

 

W wypadku obrazów czteroczęściowych lub sześcioczęściowych zdarza się, że na każdej części znajduje się odrębny motyw o wspólnej tematyce. Części tych obrazów można powiesić razem, a gdy takie ułożenie się znudzi – można je powiesić oddzielnie.

 

      

 

Nowoczesne obrazy do salonu …

…mają zaskakujące motywy. To już nie tylko kojące zdjęcia z natury, zachwycające kwiaty czy abstrakcje łączące motywy kwiatowe z graficznymi. Na obrazach pojawiają się zdjęcia nawiązujące do sztuki ulicy – graffiti czy projekty naśladujące mapy świata.

 

           

 

Ciekawe są także kompozycje wykorzystujące modne obecnie motywy strukturalne typu: drewno czy beton, z naniesionymi na nie kompozycjami przypominającymi decoupage. Tak ogromne zróżnicowanie motywów powoduje, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

                       

Obrazki z napisami

Od kilku sezonów bardzo popularne stały się obrazy z motywacyjnymi napisami. To ciekawy trend. Łączą urodę kompozycji z ciekawym przesłaniem. Miło jest zaczynać dzień od motywacyjnego hasła lub wracać do domu wiedząc, że to jest TO najważniejsze w życiu miejsce.

 

          

 

                  

 

Obrazy do kuchni

Obrazy do kuchni zazwyczaj nawiązują do tematyki kulinariów. Smakowite, apetyczne motywy robią spore wrażenie. Trzeba jednak uważać – zdjęcia są tak doskonałej jakości, że działają na zmysły… i zdecydowanie pobudzają apetyt!

 

         

Obrazy dla dzieci

Dzieciństwo ma swoje prawa. Dzieci lubią kolory, bajkowe motywy, sympatyczne rysunkowe postacie, które można polubić. Starsze dzieci, zafascynowane kolorowym graffiti, lubią tego typu fantazyjne wzory. Warto zainwestować w takie obrazy do dziecięcego pokoju. W ten sposób rozbudzamy w dzieciach potrzebę obcowania ze sztuką, kształtujemy ich gust, pokazujemy, że to, jak wygląda wnętrze domu, także jest istotną wartością.

 

                 

 

 

           

 

Obrazy ręcznie malowane

Jeśli ponad wszystko cenimy sobie indywidualizm i przedmioty dekoracyjne noszące znamiona twórcy, warto jest postawić na prace namalowane ręcznie. Takie obrazy mają ciekawą fakturę i są niepowtarzalne.

 

 

 

 

Jak widać na przykładzie kilku kategorii obrazów ściennych – wybór wzorów jest ogromny. Obrazy są niezwykle efektowne i doskonałej jakości – druk Full HD! Zadrukowane boki obrazów nie wymagają ram, kolory nie płowieją a każdy obraz jest wykonany z materiałów przyjaznych alergikom. Jest z nimi tylko jeden problem – na który się zdecydować? Wybór należy do Państwa.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *