Parawan pokojowy to patent na szybkie zmiany.

Któż z nas nie marzy o odmianie wnętrza, ale bez uciążliwego remontu? Jak szybko zmieniać wielofunkcyjne pomieszczenia? Niespodziewani goście mogą zastać bałagan. Czym go zasłonić? A czy w firmie, we wspólnym pomieszczeniu, można w nieskomplikowany sposób wydzielić przestrzeń dla siebie? I czy to w ogóle jest możliwe? Parawan pokojowy z nadrukiem to szybki sposób na efektowne zmiany.

Parawan pokojowy dwustronny z nadrukiem zdjęcia

Fotoparawany to nowość wnętrzarska, dająca nieograniczone możliwości. Ilość opcji kolorystycznych, pod względem wzoru, stylu czy efektów trójwymiarowych, jest imponująca. To również bardzo praktyczne rozwiązanie pod kątem opcji wykorzystania przepierzenia oraz łatwości jego przechowywania. W salonie będzie główną dekoracją, w sypialni spełni funkcje praktyczne i dekoratorskie. We wspólnym pokoju dziecięcym pozwoli mieszkańcom na minimum prywatności. W firmie czy gabinecie lekarskim pozwoli na ciekawe wyznaczenie stref pomieszczenia.

 

Parawan pokojowy Parawan pokojowy motyw obrazParawan pokojowy

Wysoka jakość druku daje niezwykłą precyzję odwzorowania zdjęć, piękną kolorystykę i zachwycający efekt. Inspiracją dla projektantów są zdjęcia natury, architektura, obrazy mistrzów, grafiki. Popularne są również wzory geometryczne, motywy typu struktura ścian: beton, cegła, drewno vintage.

 

Parawan pokojowy Parawan pokojowy motyw kwiatyParawan pokojowy motyw ścianaParawan pokojowy grafika

 

Bardzo ciekawe są też zdjęcia sprawiające wrażenia przestrzenne. Takie parawany dają zaskakujące złudzenia optyczne. Niektóre z nich poprzez efekt głębi znacznie powiększają wizualnie pomieszczenia. Motywy 3D lub zdjęcia urokliwych miejsc na parawanie pokojowym – to robi wrażenie! Wystarczy spojrzeć:

 

Parawan 5-częściowyParawan pokojowyParawan pokojowy motyw architektura

 

Parawany pokojowe: nie dzielimy, łączymy!

Parawany dekoracyjne pokojowe to także sposób na stworzenie oprawy na święta czy inne okoliczności. Efektowne przepierzenie ustawione pod ścianą stworzy nowy efekt wizualny w pomieszczeniu. Przyciągnie wzrok, bo przecież każdy parawan jest formą obrazu. To również ciekawa opcja dla osób, które nie czują się dobrze w kolorowych wnętrzach. Nie każdy ma odwagę, by zdecydować się na intensywny kolor ścian czy mebli. Dla tych osób parawan pokojowy będzie nowoczesnym, efektownym i niekłopotliwym dodatkiem. Foto parawany pokojowe to właśnie ten element, który wiele zmienia przy minimum wysiłku.

Parawan pokojowy to także wspaniały pomysł na prezent, nie tylko świąteczny. Element zaskoczenia i radość obdarowanego są już w cenie 😉

Parawany pokojowe, parawany dekor i fotoparawany ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *