Kawa-w-kawiarni

Idąc brukowaną aleją, nagle dociera do Ciebie zapach świeżej kawy. Po chwili czujesz delikatną słodycz unoszącą się w powietrzu, rozglądasz się apetytem, szukając jej źródła. Dostrzegasz stare drzwi osłonięte markizą, metalowe stoliki z drewnianym blatem i ciemnobrązowe krzesła. Ktoś leniwie miesza czarny płyn w filiżance.

Wchodzisz do środka, gdzie wita Cię uśmiechnięta twarz kelnerki. Co podać? Pyta rozradowana twarz. Siadasz, a zmysły bombardowane bodźcami pozwalają na całkowite odprężenie. Zamawiasz małą kawę, szarlotkę, a na koniec dużą porcję lodów z bitą śmietaną. Jesteś zadowolony.

Historia nie z tej ziemi? Niekoniecznie. Szczęśliwy Klient to osoba, której oczekiwania zostały spełnione. Jeżeli masz dobrą kawiarnię ze smacznymi deserami i świeżą, aromatyczną kawą, a jedyne czego Ci brakuje to stylu dla wnętrza Twojego lokalu – mamy propozycje dla Ciebie!

Dekoracje ze smakiem

Puste ściany nie wyglądają apetycznie. Szybkim i trwałym rozwiązaniem są fototapety, które pokryją całą lub część powierzchni. Jakie motywy warto stosować w kawiarni?

Kawa – dzięki powszechnej dostępności do internetu kawa stała się jednym z wielu symboli dla redukcji zmęczenia i senności. Wykorzystaj go właściwie!

Owocowa świeżość – orzeźwiający smak owoców a obok odświeżające wnętrze kolory dojrzałych cytrusów. Mm… to musi się udać!

Wiosenne inspiracje – dzięki nim, podkreślisz naturalne pochodzenie składników w Twoich deserach.

Vintage i retro – nadadzą wnętrzu unikatowego charakteru. Łącząc je z innym wyposażeniem, np. gramofonem w stylu retro uzyskasz ciekawe wnętrze, do którego chętnie się powróci i spędzi nieco więcej czasu.

Nie masz pomysłu? Sprawdź naszą ofertę i wybierz model do swojego lokalu!

Owoce cytrusowe

Cytrusowa świeżość

Kawiarniana mozaika

Kawa dla wszystkich!

Filiżanka kawy

Częstuj się!

Fototapeta z motywem kawy

Wyśmienicie!

Kawa

Brązowe ziarna

Cytrusy z lodem

A może orzeźwienie?

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *