Kolorowe

Pusta ściana i żadnych pomysłów na uzupełnienie przestrzeni? To może spotkać i Ciebie. Wymarzony remont, nowe meble i stylowe dekoracje, a jednak czegoś brakuje. Elementu, który delikatnie podkreśli wystrój wnętrza nie zakłócając jego harmonii lub czegoś, co będzie głównym punktem przykuwającym wzrok. Mamy propozycję z naszej nowej oferty – fototapety. A konkretnie desenie na nie naniesione.

Inspiracja z natury?

Desenie to często odwzorowanie naturalnych kształtów, które na co dzień spotykamy na swojej drodze. Mimo, że nie zwracamy na nie szczególnej uwagi to po odpowiednim przekształceniu, potrafią wprawić w zachwyt. Czy myślałeś kiedyś, jak spektakularnie na ścianie może prezentować się wzór spękanej ziemi, przekrój drzewa czy białe kamienie rozrzucone w nieładzie? Zaskoczą Cię także zdjęcia zniszczonego drewna, kamiennych kompozycji i geometrycznych kształtów, odwzorowanych z największą troską w każdym calu.

Kamienna plaża

Tak, proponujemy Ci nowatorskie rozwiązanie do Twojego mieszkania. Jakie wybrać, by Twoje mieszkanie prezentowało się nieskazitelnie? Oto kilka pomysłów!

  1. Im większe pomieszczenie, tym większy powinien obiekt zaprezentowany na fototapecie. Można to uzasadnić w bardzo prosty sposób. Z większej odległości przedmioty przedstawione na fototapecie możesz objąć wzrokiem w całości i uchwycić istotę obrazu. W przypadku niektórych zdjęć dopiero z odległości kilku metrów można w pełni podziwiać kunszt ich wykonania.
  2. Geometryczne przestrzenne wzory? Tak! Szczególnie w małych pomieszczeniach, którym nadadzą głębi nadając złudzenie przestronności.
  3. Minimalizm może być zaletą, nie zawsze jednak mniej znaczy więcej. Dlatego gdy okaże się, że pomieszczenie urządzone właśnie w tym stylu wyda Ci się jakby nigdy nie było do końca wyposażone – sięgnij po desenie. Już niewielkich rozmiarów  fototapeta wypełni przestrzeń, a Ty, nie będziesz musiał rozważać dokupienia kolejnych mebli. szafek, półek czy czegokolwiek innego, co sprawi, że po minimalistycznie urządzeniu wnętrza nie będzie ani śladu 🙂
  4. Naturalny kamień, czerwona cegła, a może zniszczone przez upływ czasu drewno? Nie musisz szukać i zmieniać urlopowych planów (swoich i swojej rodziny), by mieć je wszystkie. Wystarczy odpowiednio dobrana fototapeta i trochę wolnego czasu po pracy.
  5. Odrobina koloru to zawsze cenny akcent w Twoim mieszkaniu. Kolor to znak, że mieszkanie należy do osoby ciekawej, o konkretnych zainteresowaniach, cieszącej się z każdej chwili. A Ty, jaki jesteś? O wpływie kolorów na nasze samopoczucie napisano już wiele, więc do dzieła!

Sprawdź naszą ofertę już teraz na fototapety, wzór:  tła i desenie!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *