O nas

Spełnij marzenia o stylowym domu.
Znajdziesz tu inspiracje przygotowane przez najlepszych
designerów.

dostarczamy produkty najwyższej jakości,
które uwielbiane są przez tysiące naszych klientów.

Homestyle4u od kilku lat jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla domu i ogrodu. Jej największym autoryzowanym dystrybutorem jest Granos Group z siedzibą w Zielonej Górze. Asortyment dostępny jest na stronie TwójPasaż.pl w liczbie ponad tysiąca różnych produktów.

I Ty możesz zostać naszym dystrybutorem. Zgłoś się do nas i przedstaw swoją ofertę. Nawiązujemy współpracę z firmami, które podobnie jak my, doceniają jedynie wartościowe produkty przeznaczone dla wyjątkowych klientów.

Homestyle4u w liczbach:

od 2010

na Polskim rynku

3400+

zadowolonych klientów

5600+

wysyłek z magazynu

1154

różnych produktów

Marka homestyle4u dostarcza produktów wysokiej jakości, odpornych, estetycznie wykończonych i modnych przez wiele sezonów. Znajdziesz tu między innymi meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, ogrodu, a także dziesiątki bambusowych mat, parawanów i krzeseł. Od lat zdobywamy doświadczenie w branży handlu internetowego i efekty przekładamy na wysoką jakość obsługi. Nasi klienci mają do dyspozycji wyspecjalizowanych konsultantów, którzy pomogą, doradzą i zaoferują najlepsze rozwiązanie pod kątem Twoich oczekiwań.

Chcesz do nas dołączyć i zostać naszym dystrybutorem?