Sklep TwójPasaż.pl ma w ofercie nowe parawany pokojowe drewniane. Starannie wybrane wzory, dopracowane detale i funkcjonalność – to cechy marki dekoR. Nic dziwnego zatem, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem Klientów. Parawany drewniane znajdują także zastosowanie w biznesie: w gabinetach lekarskich, salonach urody i SPA, hotelarstwie, gastronomii i pomieszczeniach biurowych. Są także najciekawszym sposobem na wprowadzenie do wnętrza mieszkalnego praktycznego i pięknego mebla, pozwalającego dzięki swojej funkcjonalności, rozwiązywać bieżące problemy domowników. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Parawany pokojowe drewniane Marylin i Audrey

Wizerunek Marilyn Monroe od kilkudziesięciu lat stał się motywem zdobiącym przedmioty dekoracyjne i użytkowe dedykowane kobietom. Również wizerunek Audrey Hepburn to popularna grafika, zwłaszcza w wersji czarno-białej, wykorzystywana w projektach obrazów, kolaży i przedmiotów codziennego użytku. Parawan z wizerunkami tych aktorek jest ultrakobiecym gadżetem. Półeczki na drobiazgi, będące dodatkowym wyposażeniem tego parawanu, są elementem dopełniającym funkcjonalny i piękny projekt tego mebla.

Parawany pokojowe drewniane żaluzje

Parawan żaluzjowy to typ ścianki działowej, który nigdy nie wychodzi z mody. Wypełnienie ramy poprzecznymi żaluzjami to klasyka wnętrzarska, która stylem pasuje do każdego rodzaju wyposażenia. Neutralny biały kolor to także gwarancja, że parawan będzie doskonale współgrał z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Parawan biały doskonale sprawdza się w gabinetach lekarskich i salonach urody.

Parawany pokojowe w japońskim stylu

Parawany stylizowane na japońskie ścianki działowe, to lubiane przez klientów wzornictwo. Mają lekkie ażurowe konstrukcje wypełnione flizeliną – papierem ryżowym i są wzmocnione ażurową kratką z listewek. Niektóre modele tych parawanów to projekty mieszające różne rodzaje wypełnień, takich jak bambus, plecionka, itp. Wszystkie te elementy łączy jedno: proste wzornictwo eksponujące naturalną urodę użytych materiałów. Te parawany najczęściej zamawiane są do gabinetów lekarskich i salonów SPA.

Parawan drewniany w geometryczne wzory

Od kilku sezonów bardzo modne są meble i elementy wyposażenia wnętrz w białym kolorze. Z bielą każdy kontrastowy kolor pięknie współgra. Na białym tle także każdy kształt czy wzór zyskuje. Dlatego taka popularnością cieszy się wzór parawanu dekoracyjnego kółka. To wzór delikatny, ażurowy lecz dzięki kontrastowi bieli i czerni robi na prawdę duże wrażenie.

Parawan z bambusa do domu i do firmy

Parawany będące ścianką z naturalnych listewek bambusowych, dzięki swojej budowie można dowolnie formować i rozstawiać w dowolnym kształcie. Są też łatwe do przechowywania, gdyż można je zwinąć w rulon, który nie zajmuje dużo miejsca. To nieprześwitujące ścianki, którymi bardzo skutecznie można zasłonić część pomieszczenia.