Mieszkania czy domy, w których mieszkamy, nie zawsze spełniają nasze oczekiwania pod względem aktualnych potrzeb domowników. Najczęstszym problemem jest zbyt mała powierzchnia użytkowa. W takiej sytuacji można pomyśleć o rozwiązaniach, które pomogą poprawić funkcjonalność pomieszczeń. Niestety, remont oznacza zawsze duże koszty i rewolucję w codziennym życiu rodziny. Gdy marzy nam się remont bez remontu… trzeba sobie radzić sprytnymi sposobami! Parawany pokojowe drewniane pomogą w łatwy sposób przeorganizować przestrzeń.

Parawany pokojowe drewniane

Niedrogim i bezproblemowym sposobem na szybką reorganizację przestrzeni są składane parawany pokojowe. Są to przenośne ścianki drewniane, które pozwalają na wydzielenie części pokoju lub jego przedzielenie tak, by domownicy mieli większą swobodę i poczucie prywatności. Wszak częstokroć całe rodziny mają do dyspozycji tylko jeden lub dwa pokoje!

 

            

Parawany pokojowe w pokoju dziecięcym

Gdy dzieci mieszkają we wspólnym pokoju, parawan drewniany jest stale potrzebny. Gdy jedno z dzieci się uczy, a drugie chce spać, gdy jedno z dzieci ma gości lub gdy dzieci potrzebują odrobiny prywatności – parawan pokojowy umożliwia wydzielenie części przestrzeni. Warto wybrać do pokoju dzieci parawan z dodatkowymi funkcjami. Ścianki wypełnione tkaniną z kieszonkami, w których można schować dziecięce skarby czy tablica, po której można rysować kredą – to budzi w dzieciach naturalną kreatywność.

 

Parawan pokojowy drewniany z kieszeniami

 

Parawan pokojowy drewniany o wypełnieniu jak tablica do rysowania

Parawan pokojowy drewniany żaluzjowy

Parawany dekoracyjne w firmie

W firmach borykających się z małą liczbą pomieszczeń, parawany pokojowe pozwolą wydzielić strefy dla pracowników. W restauracjach, kawiarniach czy ogródkach klienci lubią naturalne przepierzenia, które sprzyjają rozmowom i bardziej prywatnej atmosferze spotkań.

 

Klasyczny parawan japoński

 

W zakładach fryzjerskich, salonach SPA, gabinetach lekarskich parawany stały się nieodzownymi elementami wyposażenia. Tylko one dają możliwość stworzenia prywatnej strefy dla klienta czy pacjenta, w której można się przebrać czy poczuć swobodnie. To ważne, by w nie do końca komfortowych sytuacjach, klienci mieli zapewnione poczucie prywatności.

Parawan pokojowy z wypełnieniem typu plecionka

 

Polecamy parawany pokojowe drewniane, parawany japońskie, parawany dekor i fotoparawany, które  ma w ofercie sklep internetowy TwójPasaż.pl .

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *