Proste w formie stoliki kawowe

Gdy masz chwilę na relaks i wygodnie rozsiadasz się w fotelu czy na kanapie, czujesz, że czegoś Ci wtedy brakuje do pełni komfortu… Książka, filiżanka z kawą, okulary, telefon, pilot TV – dobrze jest wtedy mieć gdzie postawić to wszystko. Podręczne stoliki kawowy sprawdzi się tu idealnie. Ze względu na niewielkie rozmiary, znajdzie się dla niego miejsce w każdym salonie.

Efektem obecnej mody na meble skandynawskie są uproszczone projekty sprzętów użytkowych. To duży atut w wypadku stolików kawowych, gdyż takie neutralne wizualnie meble łatwo jest dopasować do wyposażenia, które już mamy w salonie. Im prościej, tym lepiej!

Stoliki w naturalnym kolorze drewna

Meble drewniane są klasykiem wyposażenia wnętrz. Dobrze widoczna struktura tego naturalnego materiału, jest ich dodatkowym atutem wizualnym. To niewychodząca z mody stylistyka, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo takie elementy cały czas znakomicie wpisują się w modne trendy mebli skandynawskich i mebli EKO. Taki mebel warto mieć w swoim salonie, na lata!

Białe stoliki kawowe

Biały kolor jest neutralny. Dzięki temu możemy wprowadzić go do wnętrz w różnym stylu i kolorystyce, bez obawy, że mebel nie będzie pasował. Ten kolor jest świetnym tłem dla różnego rodzaju dodatków, więc możemy w prosty sposób odmienić wygląd pomieszczenia, które już nam się opatrzyło.

Biały stolik z asymetrycznym blatem

Modne stoliki typu konsola

Konsolki meblowe stały się ostatnio bardzo popularne. Ze względu na swoje wymiary – wąski blat, są idealne do postawienia przy ścianie czy za oparciem kanapy. Ustawione przy ścianie umożliwiają wyeksponowanie zdjęć, roślin czy bibelotów. To także poręczny stolik, na którym kładziemy to, co w czasie wypoczynku chcemy mieć pod ręką.

Stoliki kawowe – funkcjonalność

Za co tak bardzo lubimy stoliki kawowe? Taki mały stoliczek możemy przystawić do kanapy czy fotela, by nie musieć sięgać po rzeczy stojące w mniej dogodnych miejscach. Doraźnie taki stolik możemy wykorzystać do innych celów czy w innych pomieszczeniach. Sprawdzi się jako stolik nocny, stolik na wazon z kwiatami czy podstawa pod małą choinkę. Zastosowań jest wiele, wystarczy uruchomić wyobraźnię.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *